Kwiecień,04 - 2016

„Kwiaty we włosach potargał wiatr….”

KOMENTARZY | Brak komentarzy

Kwiaty we włosach potargał wiatr” tak śpiewały Czerwone Gitary.

Fragment tej piosenki jak i wiele zapytań, które otrzymaliśmy od  Was zainspirował nas do napisania kilku zdań na temat wianków, kwiatów wpinanych we włosy Panny Młodej lub Druhny, butonierek nie tylko dla Młodego czy Drużby. Owe zapytania dotyczyły żywych kwiatów i użycia ich w formie wianka lub korsarza na rękę w tym wyjątkowym dniu jakim jest uroczystość ślubna.

     Wianki na głowę lub ozdoby z żywych kwiatów, są dzisiaj naszym zdaniem bardzo oryginalną i piękną dekoracją, która może wyróżnić i wyeksponować urodę Panny Młodej. W tym roku w tematyce ślubnej zauważalny jest powrót do naturalności, swobody i luzu połączonego z klimatem boho, tzw., artystycznej cyganerii.

Coraz więcej dziewczyn decyduje się na użycie kwiatów właśnie w tej formie. I to nas cieszy, ponieważ nasza praca między innymi opiera się na tego typu usługach, a do tego kochamy to co robimy i radość panny, która odbiera od nas kwiaty jest bezcenna.

Kolejny efektowny element dekoracyjny to bransoletki wykonane z żywych kwiatów, . To świetne rozwiązanie dla Druhny, zwłaszcza w trakcie składania przysięgi małżeńskiej, kiedy to musi przytrzymać  bukiet Młodej.      

Również butonierki, które są dekoracją garnituru Młodego i Świadka spotykają się z szerszym zastosowaniem, ponieważ wiele młodych par w ten sposób wyróżnia swoich rodziców.

Jak sami widzicie ten rok ślubny przynosi wiele nowych rozwiązań, aby ten dzień był wyjątkowy i bardziej bogaty w kolory.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć które być może będą dla Was inspiracją w przygotowaniach ślubnych.

Zrzut ekranu 2016-04-04 o 21.54.31

Zrzut ekranu 2016-04-04 o 21.54.42

Zrzut ekranu 2016-04-04 o 21.59.26

Zrzut ekranu 2016-04-04 o 22.02.20

Zrzut ekranu 2016-04-04 o 22.02.43

Źródła:

www.royallacebridal.com

www.modwedding.com

OPUBLIKUJ

wpDiscuz